Resultater 2014 for Trøgstad RG

Toppidrettsmidler Trøgstad

Trøgstad Idrettsråd ga stipend til 3 gymnaster i Rytmisk Gymnastikk i hver sin klasse på bakgrunn

av flotte resultater gjennom sesongen.

Disse gymnastene er:

Yngre Junior Internasj. Oda Pedersen

Junior Nasj. div.A Maja Østby

Senior Nasj. div.A Jenny Marlene Hansen Høyer

 

Landslagsamlingen Haugesund 4.-8.august 2014

Junior Nasj. div.A: Maja Østby

Senior Nasj. div.A : Jenny Marlene Hansen Høyer

 

24Cup Norgescup sammenlagt 2014

Senior Nasj. div.A (15 beste i Norge står på denne listen):

5.pl Jenny Marlene Hansen Høyer

11.pl Runa Laudal

 

Junior Nasj. div.A (25 beste i Norge står på denne listen):

3.pl Maja Østby

9.pl Madelen Aadalen

 

Junior Nasj. div.B (18 stk står på denne listen):

13.pl Karoline Michelet

 

Yngre Junior Internasj. (10 stk står på denne listen):

6.pl Oda Pedersen

 

Junior Duo/Trio (14 tropper står på listen):

5.pl Trøgstad Duo Hvit

7.pl Trøgstad Duo Grønn

10.pl Trøgstad Trio

12.pl Trøgstad Duo

 

Norgesrankingen sammenlagt 2014 med uttak til Norgesfinalen

Senior Nasj. div.A (29 stk på listen):

6.pl Jenny Marlene Hansen Høyer

15.pl Runa Laudal

 

Senior Nasj. div.B (12 stk på listen):

1.pl Lovise Sannum Ødeby

11.pl Ragnhild Ruud

 

Junior Nasj. div.A (52 stk på listen):

3.pl Maja Østby

8.pl Madelen Aadalen

16.pl Johanne Glende

Delt 18.pl Sara Strangstad

30.pl Helene Burås

35.pl Marthe Kvakstad Witsø

42.pl Johanne Markestad

43.pl Stina Lysaker Vikeby

 

Junior Nasj. div.B (35 stk på listen):

14.pl Karoline Michelet

32.pl Anniken Naddumsether Isaksen

 

Christmas Cup Rakkestad 22.-23.november 2014

Senior Nasj. div.A (8 stk deltok):

2.pl Jenny Marlene Hansen Høyer, 20,100

4.pl Runa Laudal, 18,400

Delt 6.pl Johanne Markestad og Marthe Kvakstad Witsø, 15,350

 

Senior Duo/Trio (3 tropper deltok):

3.pl Markestad/Witsø, 4,525

 

Junior Nasj. div.A/B (16 stk deltok):

1.pl Maja Østby, 20,525

2.pl Madelen Aadalen, 18,950

3.pl Johanne Glende, 17,225

4.pl Helene Burås, 16,650

5.pl Sara Strangstad, 16,450

10.pl Stina Lysaker Vikeby, 12,125

12.pl Anniken Naddumsether Isaksen, 10,750

14.pl Cecilie Steen Sundby, 10,625

 

Junior Duo/Trio (5 tropper deltok):

1.pl Pedersen/Østby, 7,050

3.pl Burås/Strangstad, 6,350

5.pl Aadalen/Glende, 3,850

 

Rekrutt Junior 2-kamp (11 stk deltok):

3.pl Maren Glende, 14,625

Delt 4.pl Anne Kvakstad Witsø og Thea Bakke-Veiby, 14,600

6.pl Karoline Gangnes, 14,575

8.pl Mia Magnæs Nyengen, 14,050

 

Rekrutt 2-kamp (32 stk deltok):

11.pl Edith Lovise Lundeby Lislerud, 17,000

 

Landsfinalen Ålesund 15.-16.november 2014

Trøgstad er under Region 2, Østfold og Oppland,sammen med Borge, Skjeberg og Nordre Land.

Mange kjøringer hele helgen i forskjellige klasser av flere jenter.

Sammenlagt kom vi på 4.pl av 5 regioner.

Gymnastene som var tatt ut fra Trøgstad RG for å representere Region 2 var:

Oda Pedersen, Hedda Pedersen, Maren Glende, Runa Laudal, Mia Magnæs Nyengen, Madelen

Aadalen, Maja Østby og Jenny Marlene Hansen Høyer.

Sara Strangstad var tatt ut som reserve på laget.

 

Høstkonkurranse Skjeberg 25.oktober 2014

Senior Nasj. div.A (5 stk deltok)

2.pl Runa Laudal, 21,700

 

Junior Nasj. div.A (8 stk deltok):

2.pl Madelen Aadalen, 19,375

 

Junior Internasj. (4 stk deltok):

4.pl Oda Pedersen, 14,975

 

Rekrutt 2-kamp (16 stk deltok):

5.pl Hedda Pedersen, 20,425

6.pl Mia Magnæs Nyengen, 19,725

10.pl Maren Glende, 17,800

 

Norgesfinalen Njård 25.mai 2014

Senior Nasj. div.A (15 stk deltok):

Her blir de 15 beste i Norge Senior Nasj. tatt ut av Norges Gymnastikk- og Turnforbund.

8.pl Jenny Marlene Hansen Høyer, 20,600

10.pl Runa Laudal, 20,533

 

Junior Nasj. div.A (25 stk deltok):

Her blir de 25 beste i Norge Junior Nasj. tatt ut av Norges Gymnastikk- og Turnforbund.

2.pl Maja Østby, 20,633

8.pl Madelen Aadalen, 18,600

15.pl Johanne Glende, 17,133

16.pl Sara Strangstad, 17,067

 

Klubbmesterskap 12.mai 2014

Senior Nasj. div.A (2 stk deltok):

1.pl Jenny Marlene Hansen Høyer, 24,850

2.pl Runa Laudal, 22,400

 

Senior Nasj. div.B (1 stk deltok):

1.pl Lovise Sannum Ødeby, 8,850

 

Junior Nasj. div.A (8 stk deltok):

1.pl Sara Strangstad, 21,675

2.pl Maja Østby, 21,500

3.pl Johanne Glende, 21,225

4.pl Madelen Aadalen, 21,200

5.pl Stina Lysaker Vikeby, 19,725

6.pl Johanne Markestad, 19,450

7.pl Helene Burås, 19,075

8.pl Marthe Kvakstad Witsø, 18,325

 

Junior Nasj. div.B (2 stk deltok):

1.pl Karoline Michelet, 8,475

2.pl Anniken Naddumsether Isaksen, 7,725

 

Junior Internasj. (1 stk deltok):

1.pl Oda Pedersen, 34,950

 

Junior Duo/Trio (3 tropper deltok):

1.pl Trøgstad Duo Hvit, 7,075

2.pl Trøgstad Duo, 6,625

3.pl Trøgstad Trio, 6,500

 

Rekrutt 4-kamp (2 stk deltok):

1.pl Hedda Pedersen, 45,600

2.pl Mia Magnæs Nyengen, 40,625

 

Rekrutt 2-kamp (3 stk deltok):

1.pl Maren Glende, 35,550

2.pl Anne Kvakstad Witsø, 28,750

3.pl Thea Bakke-Veiby, 27,850

 

Rekrutt Tropp A Frittstående (1 tropp deltok):

1.pl Trøgstad Rekrutt Tropp, 7,475

 

Kretsmesterskap Trøgstad/Skjeberg 26.april 2014

Senior Nasj. div.A (7 stk deltok):

2.pl Jenny Marlene Hansen Høyer, 23,750

5.pl Runa Laudal, 20,450

 

Senior Nasj. div.B (3 stk deltok):

Div.B stiller ikke i Kretsmesterskap, men deltar i sin pulje.

1.pl Lovise Sannum Ødeby, 8,850

 

Junior Nasj. div.A (14 stk deltok):

2.pl Maja Østby, 21,550

4.pl Johanne Glende, 19,600

5.pl Sara Strangstad, 19,400

8.pl Helene Burås, 17,900

9.pl Marthe Kvakstad Witsø, 17,000

10.pl Johanne Markestad, 16,850

12.pl Stina Lysaker Vikeby, 15,150

 

Junior Nasj. div.B (3 stk deltok):

Div.B stiller ikke i Kretsmesterskap, men deltar i sin pulje.

1.pl Anniken Naddumsether Isaksen, 6,800

2.pl Mathilde Pechtold, 6,450

 

Rekrutt 4-kamp (2 stk deltok):

1.pl Hedda Pedersen, 32,500

2.pl Mia Magnæs Nyengen, 29,050

 

Yngre Junior Internasj. (3 stk deltok):

3.pl Oda Pedersen, 29,550

 

Junior Duo/Trio (4 tropper deltok):

1.pl Trøgstad Duo Hvit, 8,700

Delt 3.pl Trøgstad Trio og Trøgstad Duo, 6,400

 

Rekrutt tropp A (2 tropper deltok):

2.pl Trøgstad Rekrutt Tropp, 6,900

 

NM Rakkestad 4.-6.april 2014

Junior Duo/Trio (8 tropper deltok):

7.pl Trøgstad Duo Hvit, 7,833

 

Yngre Junior Internasj. (8 stk deltok):

7.pl Oda Pedersen 24,500

 

24Cup Asker GRGD 2.-4.mai 2014

Senior Nasj. div.A (24 stk deltok):

6.pl Jenny Marlene Hansen Høyer, 22,667

16.pl Runa Laudal, 17,633

 

Senior Nasj. div.B (10 stk deltok):

1.pl Lovise Sannum Ødeby, 17,900

10.pl Ragnhild Ruud, 6,450

 

Junior Nasj. div.A (43 stk deltok):

4.pl Maja Østby, 21,800

11.pl Sara Strangstad, 20,367

15.pl Johanne Glende, 18,700

23.pl Helene Burås, 17,667

27.pl Johanne Markestad, 16,800

34.pl Marthe Kvakstad Witsø, 16,100

38.pl Stina Lysaker Vikeby, 15,267

 

Junior Nasj. div.B (29 stk deltok):

16.pl Anniken Naddumsether Isaksen, 7,467

20.pl Karoline Michelet, 7,133

 

Junior Lag Nasjonal Klasse ( 10 lag deltok):

2.pl Trøgstad Lag 1, 60,866

 

Junior Duo/Trio (17 tropper deltok):

4.pl Trøgstad Duo Hvit, 8,000

6.pl Trøgstad Trio, 7,450

8.pl Trøgstad Duo, 7,250

 

Yngre Junior Internasj. (11 stk deltok):

8.pl Oda Pedersen, 18,766

 

Rekrutt 2-kamp (105 stk totalt, men bare 27 navn på listen):

8.pl Maren Glende, 19,900

 

Rekrutt Lag (16 lag deltok):

5.pl Trøgstad Lag A, 128,800

 

24Cup Vårspretten Skjeberg 22.-23.mars 2014

Senior Nasj. div.A (22 stk deltok):

9.pl Runa Laudal, 21,233

 

Junior Nasj. div.A (40 stk deltok):

4.pl Maja Østby, 21,100

10.pl Madelen Aadalen, 19,833

16.pl Johanne Glende, 18,650

22.pl Sara Strangstad, 17,283

25.pl Marthe Kvakstad Witsø, 17,133

28.pl Helene Burås, 16,500

29.pl Stina Lysaker Vikeby, 16,483

32.pl Johanne Markestad, 16,083

 

Junior Nasj. div.B (20 stk deltok):

8.pl Karoline Michelet, 7,825

18.pl Anniken Naddumsether Isaksen, 6,850

 

Rekrutt 4-kamp (21 stk deltok):

9.pl Hedda Pedersen, 40,650

19.pl Mia Magnæs Nyengen, 31,800

 

Rekrutt 2-kamp (63 stk deltok):

7.pl Maren Glende, 20,000

20.pl Anne Kvakstad Witsø, 16,650

30.pl Thea Bakke-Veiby, 15,150

 

Rekrutt Tropp A Frittstående (11 tropper deltok):

6.pl Trøgstad, 8,033

 

24Cup Malvik 8.-9.mars 2014

Senior Nasj. div.A (18 stk deltok):

3.pl Jenny Marlene Hansen Høyer, 21,433

8.pl Runa Laudal, 19,400

 

Junior Nasj. div.A (35 stk deltok):

1.pl Maja Østby, 19,700

5.pl Madelen Aadalen, 18,633

12.pl Sara Strangstad, 17,900

18.pl Johanne Glende, 16,600

24.pl Helene Burås, 15,833

27.pl Marthe Kvakstad Witsø, 15,367

33.pl Stina Lysaker Vikeby, 14,133

 

Junior Nasj. div.B (14 stk deltok):

7.pl Karoline Michelet, 6,967

 

Junior Duo/Trio (8 tropper deltok):

2.pl Trøgstad Duo Hvit, 7,200

4.pl Trøgstad Duo Grønn, 6,467

Delt 5.pl Trøgstad Trio, 6,100

 

24Cup Stavanger 15.-16.februar 2014

Senior Nasj. div.A (22 stk deltok):

3.pl Jenny Marlene Hansen Høyer, 21,900

11.pl Runa Laudal, 20,167

 

Junior Nasj. div.A (35 stk deltok):

8.pl Madelen Aadalen, 19,967

17.pl Maja Østby, 18,933

26.pl Johanne Glende, 17,667

 

Snøkrystallen Trøgstad 8.februar 2014

Senior Nasj. div.A (6 stk deltok):

1.pl Jenny Marlene Hansen Høyer, 25,625

2.pl Runa Laudal, 22,350

 

Junior Nasj. div.A (12 stk deltok):

1.pl Madelen Aadalen, 23,425

2.pl Maja Østby, 23,200

3.pl Johanne Glende, 21,525

4.pl Sara Strangstad, 20,125

6.pl Helene Burås, 19,300

7.pl Marthe Kvakstad Witsø, 19,250

8.pl Johanne Markestad, 16,950

10.pl Stina Lysaker Vikeby, 16,025

 

Junior Nasj. div.B (9 stk deltok):

6.pl Karoline Michelet, 7,575

 

Rekrutt 4-kamp (6 stk deltok):

1.pl Hedda Pedersen, 47,400

3.pl Mia Magnæs Nyengen, 37,975

 

Rekrutt 2-kamp (14 stk deltok):

1.pl Maren Glende, 21,300

7.pl Anne Kvakstad Witsø, 17,200

8.pl Thea Bakke-Veiby, 16,400

 

Rekrutt Tropp A Frittstående (3 tropper deltok):

2.pl Trøgstad Rekrutt Tropp, 9,150

 

Minirekrutt og Micro

Her kom ALLE på 1.plass!

 

Njårdpokalen 1.-2.februar 2014

Yngre Junior Internasj. (10 stk deltok):

6.pl Oda Pedersen, 16,467

 

Junior Duo/Trio (10 tropper deltok):

3.pl Trøgstad Duo Grønn, 8,500

6.pl Trøgstad Duo Hvit, 7,367

8.pl Trøgstad Trio, 7,033

9.pl Trøgstad Duo, 5,267

 

Rekrutt 4-kamp (29 stk deltok):

8.pl Hedda Pedersen, 39,250

22.pl Mia Magnæs Nyengen, 30,450

 

Rekrutt 2-kamp (44 stk deltok):

6.pl Maren Glende, 19,000

Delt 20.pl Anne Kvakstad Witsø og Karoline Gangnes, 15,800

31.pl Thea Bakke-Veiby, 14,900

 

Rekrutt Tropp A Frittstående (11 tropper deltok):

10.pl Trøgstad Rekrutt Tropp, 6,900

 

24Cup Asker 18.-19.januar 2014

Yngre Junior Internasj. (8 stk deltok):

5.pl Oda Pedersen, 18,200

 

RG-året 2014 for Trøgstad RG